Gördes Barajı doluluk oranı
Geçerlilik: 6 Kasım 2026 (ölçüm tarihi) · Son kontrol: · Kaynak: İZSU
Gördes Barajı doluluk oranı %27,96 (İZSU, 6 Kasım 2026). Barajda 122.410.000 m³ kullanılabilir su var; maksimum dolulukta kullanılabilir hacim 437.880.000 m³.
Aktif doluluk oranı
%27,96
6 Kasım 2026 · İZSU
| Ne zaman | Aktif doluluk oranı | Kullanılabilir su hacmi | Fark |
|---|---|---|---|
| Son ölçüm (6 Kasım 2026) | %27,96 | 122.410.000 m³ | – |
| Önceki ölçüm (5 Kasım 2026) | %28,01 | 122.658.000 m³ | −0,05 puan |
| 1 hafta önce (30 Ekim 2026) | %28,35 | 124.146.000 m³ | −0,39 puan |
Kaynak: İZSU; fark bu sitede hesaplanmıştır.
- Toplam su hacmi
- 137.910.000 m³
- Göl su yükseltisi
- 233,05 m
- Maksimum dolulukta kullanılabilir göl su hacmi
- 437.880.000 m³
Ölçüm ölçüm aktif doluluk oranı
| Tarih | Aktif doluluk oranı | Kullanılabilir su hacmi | Değişim |
|---|---|---|---|
| 6 Kasım 2026 | %27,96 | 122.410.000 m³ | −0,05 puan |
| 5 Kasım 2026 | %28,01 | 122.658.000 m³ | −0,06 puan |
| 4 Kasım 2026 | %28,07 | 122.906.000 m³ | −0,06 puan |
| 3 Kasım 2026 | %28,13 | 123.154.000 m³ | −0,05 puan |
| 2 Kasım 2026 | %28,18 | 123.402.000 m³ | −0,17 puan |
| 30 Ekim 2026 | %28,35 | 124.146.000 m³ | −0,11 puan |
| 28 Ekim 2026 | %28,46 | 124.642.000 m³ | −0,06 puan |
| 27 Ekim 2026 | %28,52 | 124.890.000 m³ | −0,06 puan |
| 26 Ekim 2026 | %28,58 | 125.138.000 m³ | −0,17 puan |
| 23 Ekim 2026 | %28,75 | 125.882.000 m³ | −0,05 puan |
Kaynak: İZSU
Aktif doluluk oranı, kullanılabilir su hacminin maksimum dolulukta kullanılabilir göl su hacmine oranıdır.
Diğer İzmir barajları
- Alaçatı Kutlu Aktaş Barajı · %52,14 (6 Kasım 2026)
- Balçova Barajı · %37,34 (6 Kasım 2026)
- Tahtalı Barajı · %41,39 (6 Kasım 2026)
- Ürkmez Barajı · %62,37 (6 Kasım 2026)
İzmir baraj doluluk oranı · İzmir akaryakıt fiyatları · Bütün baraj doluluk oranları
Kaynak
- İZSU Barajlar Su Durumu · İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi (İZSU)
Bu site resmi bir kurum sitesi değildir; veriler İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi (İZSU) kaynaklıdır.